Önce kalite, itibar ilk

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Jiaxing Zihong Trading Co.,Ltd.

Kullanımı kolay, Güzel görünüm

—— Mariah

Verry hızlı sevkiyat ve iyi hizmet! Bu satıcıyla tekrar sipariş vereceğiz

—— Lino Weytjens

Saygın satıcı ve siparişin iyi bir şekilde ele alınması ve aynı zamanda açıklamasında çok teşekkür ederim

—— nezar al azah

Ben sohbet şimdi

Jiaxing Zihong Trading Co.,Ltd.

1 2 3 4 5
Jiaxing Zihong Trading Co.,Ltd. Jiaxing Zihong Trading Co.,Ltd. Jiaxing Zihong Trading Co.,Ltd. Jiaxing Zihong Trading Co.,Ltd. Jiaxing Zihong Trading Co.,Ltd.

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İthalatçı
İhracatçı
Şirket ticaret
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : ZIH
İhracat p.c : 60% - 70%
Jiaxing Zihong Ticaret A.Ş. (Ana şirket: Jiaxing Mingwang Plastik Sanayi A.Ş.), klasik hizmetler ve kaliteli ürünler sağlayabilen güvenilir bir tedarikçidir; Jiaxing City, Zhejiang Eyaleti, PRChina'da bulunan şirket.

Plastik Kalıp üretiminde uzmanlaştık. Çin'de yüksek hızlı demiryolu inşaatı ve geliştirilmesi ile, Demiryolu Anketi ve tasarım enstitüsü altında şirket bir dizi çizimler, yüksek hızlı demiryolu alt koruma çit, köprü çit kalıp araştırma ve geliştirme için büyük miktarlarda harcama; kalıp çelik tel net sonrası kalıp; U tipi ve E tipi kablo kanalı kalıbı; beton kapak, RPC, bir kapak plakası, bir köprü kapak plakası, yan hendek plakası, kemer, eğim korumasının altı açısı ve yüksek demir özel destek drenaj tüpü plastik parçalar; santrifüj, plakalı vibratörler ve diğer makineler. Farklı ülkelerdeki müşterilerle ilişki kurduk. Güçlü ilişkiler ve iyi kredi ile birlikte, küresel pazarları birlikte geliştirmek için yakın işbirliği yapıyoruz.

Tüm ürünlerimiz yüksek kalite ve istikrarlı performansa sahiptir, kesinlikle ISO9001: 2008 QC sisteminin kontrolü altındadır. Buna ek olarak, orijinal malzemeleri ve bileşenleri kontrol etmek, üretim sürecini kontrol etmek ve satış sonrası kaliteyi izlemekle sorumlu olan bağımsız bir profesyonel QC ekibi kurduk. iş.

Sıkı kalite güvence sistemi ve mükemmel yönetim sistemi, yüksek kaliteli ürünler satış sonrası hizmet bu, "önce kalite, itibar ilk" ilkesi benim şirket, ürün çeşitliliği ve çeşitli ürün çeşitliliği ile müşterilerimize sunuyoruz. Her zaman "kalite, dürüstlük ve pragmatik, motive, hizmet odaklı" iş felsefesini desteklemek ve şirketin yönetimini ve faaliyetlerini yürütmek. Şiddetli rekabetin yüzü, şirket sistemi sürekli olarak, bilim ve teknolojiye dayanan, satılan ürünlerin teknoloji içeriği, toplum, müşteriler ve şirketler için daha yüksek bir piyasa değeri yaratmak için sürekli iyileştirilmektedir.

İletişim bilgileri
Jiaxing Zihong Trading Co.,Ltd.

Tel: 86-573-83326110

Faks: 86-573-83326110

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)